Hodnocení osobních hodnot

DC VISION ve spolupráci s Barrett Values Centre nabízí bezplatnou analýzu osobních hodnot. Hodnoty integrují přesvědčení a chování, které jednotlivec nebo skupina pokládá za důležité. 

Získejte ZDARMA hlubší vhled do toho, kým opravdu jste.

Dostupnost Digitální produkt - můžete mít už dnes
Můžeme doručit do:
17.5.2022
Kód: 111
49 Kč
Hodnocení osobních hodnot
Afbeelding2.pngo
Akce
Doprava zdarma

#1 v kvalitě
Národní cena kvality ČR

#2 v kontextu
unikátní organické soustavy řízení

#1 ve sdílení
sdílíme naše manažerské kuchařky

#1 v obsahu
Jsme autory know-how

Osobní hodnoty ve zkratce popisují:

  • vaši motivaci,
  • kdo jste,
  • co je vám drahé,
  • co vás vzrušuje a rozrušuje a
  • co je základem vašich (více i méně vědomých) rozhodnutí.

DC VISION bylo první společností v ČR, která přinesla produkty Barretova hodnotového centra do České republiky a zajistili jsme originální překlady produktů do českého jazyka. Nyní máte možnost si zdarma vyzkoušet jeden ze základních produktů Barretova centra ZCELA ZDARMA, a to Hodnocení osobních hodnot. DC VISION tuto službu poskytuje zcela v souladu s principy Ochrany osobních údajů a poskytnuté údaje neukládá na svých digitálních nosičích. Je to individuální hodnocení pouze pro vás. 

Test osobních hodnot a prozkoumání výsledků přispěje k vašemu sebepoznání a hlubšímu vhledu.

Pomůže vám to zamyslet se nad tím, co je pro vás důležité a co vás motivuje, stejně tak jako identifikovat oblasti, ve kterých se chcete dále rozvíjet.

Prostřednictvím dalších cvičeni, podnětů a návodů dosáhnete hlubšího pochopení a uvědomění toho, jak vás vaše hodnoty ovlivňují. To vám umožní začít o svých hodnotách nejen přemýšlet, ale zejména na jejich základě jednat a rozvíjet se.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávání
Formát: Odkaz na Web

Mezinárodní síť Barrett Values Centre akcentuje HODNOTY LIDÍ A ORGANIZACÍ JAKO CELOSPOLEČENSKÉ TÉMA a podporuje růst lídrů a také transformaci kultury organizací. Náš systém CTT – Cultural Transformation Tool – definuje itinerář, který se stává integrální součástí osobního plánu rozvoje lídra a strategie organizace.

Metodika CTT byla v průběhu posledních 20 let použita pro měření hodnot resp. rozvoj lidí v několika tisících organizací v 80 zemích světa. Pomáhá transformovat komerční firmy, vládní a nevládní organizace, komunity i školy. Uvedená metoda se také používá pro celostátní průzkumy hodnot. Analytické nástroje CTT jsou k dispozici v 50 jazycích.

Konzultanti DC VISION jsou certifikovanými partnery mezinárodní společnosti Barrett Values Centre.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení