Hodnocení osobních hodnot

DC VISION ve spolupráci s Barrett Values Centre nabízí bezplatnou analýzu osobních hodnot. Hodnoty integrují přesvědčení a chování, které jednotlivec nebo skupina pokládá za důležité. 

Získejte ZDARMA hlubší vhled do toho, kým opravdu jste.

Dostupnost Digitální produkt - můžete mít už dnes
Můžeme doručit do:
29.9.2023
Kód: 111
49 Kč
Hodnocení osobních hodnot
Afbeelding2.pngo
Akce
Doprava zdarma

#1 v kvalitě
Národní cena kvality ČR

#2 v kontextu
unikátní organické soustavy řízení

#1 ve sdílení
sdílíme naše manažerské kuchařky

#1 v obsahu
Jsme autory know-how

Osobní hodnoty ve zkratce popisují:

  • vaši motivaci,
  • kdo jste,
  • co je vám drahé,
  • co vás vzrušuje a rozrušuje a
  • co je základem vašich (více i méně vědomých) rozhodnutí.

DC VISION bylo první společností v ČR, která přinesla produkty Barretova hodnotového centra do České republiky a zajistili jsme originální překlady produktů do českého jazyka. Nyní máte možnost si zdarma vyzkoušet jeden ze základních produktů Barretova centra ZCELA ZDARMA, a to Hodnocení osobních hodnot. DC VISION tuto službu poskytuje zcela v souladu s principy Ochrany osobních údajů a poskytnuté údaje neukládá na svých digitálních nosičích. Je to individuální hodnocení pouze pro vás. 

Test osobních hodnot a prozkoumání výsledků přispěje k vašemu sebepoznání a hlubšímu vhledu.

Pomůže vám to zamyslet se nad tím, co je pro vás důležité a co vás motivuje, stejně tak jako identifikovat oblasti, ve kterých se chcete dále rozvíjet.

Prostřednictvím dalších cvičeni, podnětů a návodů dosáhnete hlubšího pochopení a uvědomění toho, jak vás vaše hodnoty ovlivňují. To vám umožní začít o svých hodnotách nejen přemýšlet, ale zejména na jejich základě jednat a rozvíjet se.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávání
Formát: Odkaz na Web

Mezinárodní síť Barrett Values Centre akcentuje HODNOTY LIDÍ A ORGANIZACÍ JAKO CELOSPOLEČENSKÉ TÉMA a podporuje růst lídrů a také transformaci kultury organizací. Náš systém CTT – Cultural Transformation Tool – definuje itinerář, který se stává integrální součástí osobního plánu rozvoje lídra a strategie organizace.

Metodika CTT byla v průběhu posledních 20 let použita pro měření hodnot resp. rozvoj lidí v několika tisících organizací v 80 zemích světa. Pomáhá transformovat komerční firmy, vládní a nevládní organizace, komunity i školy. Uvedená metoda se také používá pro celostátní průzkumy hodnot. Analytické nástroje CTT jsou k dispozici v 50 jazycích.

Konzultanti DC VISION jsou certifikovanými partnery mezinárodní společnosti Barrett Values Centre.