LEAN SIX SIGMA - ORANGE BELT

Značka: DC VISION

Zdokonalujte svět kolem sebe díky praktickému on-line vzdělávacímu programu věnovanému metodologii Lean Six Sigma se zaměřením na služby a administrativu. 

Dostupnost Předobjednání - termín 3-5 týdnů
Můžeme doručit do:
1.7.2022
Kód: 330
17 908 Kč
LEAN SIX SIGMA - ORANGE BELT
Značka: DC VISION
Snímek obrazovky 2022 02 21 v 15.25.32
Novinka Tip
Doprava zdarma

#1 v kvalitě
Národní cena kvality ČR

#2 v kontextu
unikátní organické soustavy řízení

#1 ve sdílení
sdílíme naše manažerské kuchařky

#1 v obsahu
Jsme autory know-how

Jste hrdí na to, jak máte nastavené firemní procesy? Věřte, že i v těch nejpropracovanějších scénářích je prostor pro zlepšení. Metodologie Lean Six Sigma vám umožní na pracovišti vybudovat a pevně zakořenit kulturu neustálého vylepšování, díky které nakonec vyždímáte z každého procesu i tu poslední kapku efektivity. Program je zakončený obhajobou praktického projektu a certifikací Lean Six Sigma Orange Belt.

Pro koho je program určen?

Metodologii Lean Six Sigma uplatníte napříč odvětvími i pozicemi, ať už potřebujete porozumět lépe svým zákazníkům, zvýšit kvalitu poskytovaných služeb, zvýšit produktivitu práce nebo zdokonalovat firemní procesy.

Akademie je zaměřena hlavně na oblast služeb a administrativy a představí budoucímu Orange Beltovi všechny fáze cyklu DMAIC(strukturovaný postup řízení projektů) se zaměřením na praktické užívání klíčových nástrojů v každé z těchto fází, což zaručuje pochopení jednotlivých nástrojů Lean Six Sigma i benefit z jejich následného využití.

Co vám akademie přinese?

Díky metodologii Lean Six Sigma budete schopni vyhledat příležitosti pro zlepšení, eliminovat 8 druhů plýtvání v procesech a následně vést základní zlepšovací projekty Kaizen. Po absolvování kurzu budete schopni realizovat:

  • Efektivnější procesy s vyšší přidanou hodnotou
  • Zrychlení procesů obvykle o 10 % a více
  • Zvýšení kvality a snížení chybovosti
  • Úspory nákladů o jednotky až desítky procent

 

 

 

Po úspěšném složení závěrečné zkoušky obdržíte osvědčení o absolvování kurzu Orange Belt.

Účastník může pokračovat v certifikaci „Certified Lean Six Sigma Orange Belt“. Pro získání certifikace je nutné obhájit jeden projekt realizovaný metodikou Lean Six Sigma před hodnotitelem Lean Six Sigma Master Black Belt. Certifikační proces i obhajoba jsou zahrnuty v ceně kurzu a je možno je realizovat online.

Průběh akademie

Jedná se o pětitýdenní intenzivní program s celkovou náročností cca 15 hodin. Celý program bude probíhat online na platformě Digiskills, ve které najdete přehledně seřazená všechna klíčová témata, aktivity, studijní materiály i profesionální projektové šablony. Každé téma obsahuje vzdělávací mikrokurzy a videotutoriály, testy a úkoly - vše dostupné kdykoliv a odkudkoliv.

V rámci akademie budete mít přístup k microlearningu ke samostudiu a absolvujete čtyři živé workshopy (4x90 minut):

  • Workshop "Identifikace plýtvání a jejich eliminace"
  • Workshop "Mapování přidané hodnoty pro zákazníka"
  • Workshop "Identifikace kořenových příčin a řešení problémů"
  • Workshop "Transformace strategie do akce, Kanbanové akční plány"

Záznam workshopů budete mít k dispozici na platformě Digiskills..

Následně budete mít 5 týdnů na vypracování a implementaci Lean Six Sigma projektu, který vám po úspěšné obhajobě umožní obdržet certifikaci „Certified Lean Six Sigma Orange Belt“.

Cena kurzu zahrnuje obhajobu praktického projektu a následnou certifikaci „Certified Lean Six Sigma Orange Belt“.

Termín příštího běhu

01. 04. 2022 - 08. 05. 2022

Kurzem vás provede Libor Witassek, Lean Six Sigma Master Black Belt.

Počet účastníků každého běhu je omezený, s přihláškou tedy dlouho neváhejte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávání
Kurz: On-line
Webináře: 4 x

DC VISION je týmem specialistů na budování unikátních organizačních soustav řízení a inovačního myšlení. Jsme tým s globálním dosahem a lokální implementací. Prestižní poradenské firmy jsou standardně tajemné jako hrad v Karpatech, všechny jejich „kuchařky“ jsou nedostupné a bez velké investice do jejich poradenských služeb se k jejich „kuchařkám“ nedostanete. My se nebojíme poskytnout naše „kuchařky“ za symbolické ceny, abyste si pak případně nekupovali naše manažerské a poradenské služby jako zajíce v pytli.

Neprodáváme klientům jen „manažerské kuchařky“, my umíme „vařit“ a učíme to i ostatní

Zlepšete růst a efektivitu své organizace využitím manažerských služeb a knihovny DC VISION obsahující řadu publikací, prezentací, formulářů a šablon. Naše nástroje jsou obdobného kalibru jako ty, které produkují špičkové poradenské firmy pro management, jako jsou McKinsey, BCG, Bain či Accenture. Šablony a nástroje vyvinuli a upravili zkušení manažeři a konzultanti DC VISION s více než 20-ti letou praxí, působící dnes ve světových korporacích LEGO, GCE, Bugaboo, Alberthein, SIEMENS, VW LEASING a dalších.

DC VISION je členem globální sítě inovačních firem BCon a aktivním členem Nadace ZET.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení