LEAN SIX SIGMA - ORANGE BELT

Značka: DC VISION

Zdokonalujte svět kolem sebe díky praktickému on-line vzdělávacímu programu věnovanému metodologii Lean Six Sigma se zaměřením na služby a administrativu. 

Dostupnost Předobjednání - termín 3-5 týdnů
Můžeme doručit do:
21.11.2022
Kód: 330
17 908 Kč
LEAN SIX SIGMA - ORANGE BELT
Značka: DC VISION
Snímek obrazovky 2022 02 21 v 15.25.32
Novinka Tip
Doprava zdarma

#1 v kvalitě
Národní cena kvality ČR

#2 v kontextu
unikátní organické soustavy řízení

#1 ve sdílení
sdílíme naše manažerské kuchařky

#1 v obsahu
Jsme autory know-how

Jste hrdí na to, jak máte nastavené firemní procesy? Věřte, že i v těch nejpropracovanějších scénářích je prostor pro zlepšení. Metodologie Lean Six Sigma vám umožní na pracovišti vybudovat a pevně zakořenit kulturu neustálého vylepšování, díky které nakonec vyždímáte z každého procesu i tu poslední kapku efektivity. Program je zakončený obhajobou praktického projektu a certifikací Lean Six Sigma Orange Belt.

Pro koho je program určen?

Metodologii Lean Six Sigma uplatníte napříč odvětvími i pozicemi, ať už potřebujete porozumět lépe svým zákazníkům, zvýšit kvalitu poskytovaných služeb, zvýšit produktivitu práce nebo zdokonalovat firemní procesy.

Akademie je zaměřena hlavně na oblast služeb a administrativy a představí budoucímu Orange Beltovi všechny fáze cyklu DMAIC(strukturovaný postup řízení projektů) se zaměřením na praktické užívání klíčových nástrojů v každé z těchto fází, což zaručuje pochopení jednotlivých nástrojů Lean Six Sigma i benefit z jejich následného využití.

Co vám akademie přinese?

Díky metodologii Lean Six Sigma budete schopni vyhledat příležitosti pro zlepšení, eliminovat 8 druhů plýtvání v procesech a následně vést základní zlepšovací projekty Kaizen. Po absolvování kurzu budete schopni realizovat:

  • Efektivnější procesy s vyšší přidanou hodnotou
  • Zrychlení procesů obvykle o 10 % a více
  • Zvýšení kvality a snížení chybovosti
  • Úspory nákladů o jednotky až desítky procent

 

 

 

Po úspěšném složení závěrečné zkoušky obdržíte osvědčení o absolvování kurzu Orange Belt.

Účastník může pokračovat v certifikaci „Certified Lean Six Sigma Orange Belt“. Pro získání certifikace je nutné obhájit jeden projekt realizovaný metodikou Lean Six Sigma před hodnotitelem Lean Six Sigma Master Black Belt. Certifikační proces i obhajoba jsou zahrnuty v ceně kurzu a je možno je realizovat online.

Průběh akademie

Jedná se o pětitýdenní intenzivní program s celkovou náročností cca 15 hodin. Celý program bude probíhat online na platformě Digiskills, ve které najdete přehledně seřazená všechna klíčová témata, aktivity, studijní materiály i profesionální projektové šablony. Každé téma obsahuje vzdělávací mikrokurzy a videotutoriály, testy a úkoly - vše dostupné kdykoliv a odkudkoliv.

V rámci akademie budete mít přístup k microlearningu ke samostudiu a absolvujete čtyři živé workshopy (4x90 minut):

  • Workshop "Identifikace plýtvání a jejich eliminace"
  • Workshop "Mapování přidané hodnoty pro zákazníka"
  • Workshop "Identifikace kořenových příčin a řešení problémů"
  • Workshop "Transformace strategie do akce, Kanbanové akční plány"

Záznam workshopů budete mít k dispozici na platformě Digiskills..

Následně budete mít 5 týdnů na vypracování a implementaci Lean Six Sigma projektu, který vám po úspěšné obhajobě umožní obdržet certifikaci „Certified Lean Six Sigma Orange Belt“.

Cena kurzu zahrnuje obhajobu praktického projektu a následnou certifikaci „Certified Lean Six Sigma Orange Belt“.

Termín příštího běhu

01. 04. 2022 - 08. 05. 2022

Kurzem vás provede Libor Witassek, Lean Six Sigma Master Black Belt.

Počet účastníků každého běhu je omezený, s přihláškou tedy dlouho neváhejte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávání
Kurz: On-line
Webináře: 4 x

DC VISION je týmem specialistů na budování unikátních organizačních soustav řízení a inovačního myšlení. Jsme tým s globálním dosahem a lokální implementací. Prestižní poradenské firmy jsou standardně tajemné jako hrad v Karpatech, všechny jejich „kuchařky“ jsou nedostupné a bez velké investice do jejich poradenských služeb se k jejich „kuchařkám“ nedostanete. My se nebojíme poskytnout naše „kuchařky“ za symbolické ceny, abyste si pak případně nekupovali naše manažerské a poradenské služby jako zajíce v pytli.

Neprodáváme klientům jen „manažerské kuchařky“, my umíme „vařit“ a učíme to i ostatní

Zlepšete růst a efektivitu své organizace využitím manažerských služeb a knihovny DC VISION obsahující řadu publikací, prezentací, formulářů a šablon. Naše nástroje jsou obdobného kalibru jako ty, které produkují špičkové poradenské firmy pro management, jako jsou McKinsey, BCG, Bain či Accenture. Šablony a nástroje vyvinuli a upravili zkušení manažeři a konzultanti DC VISION s více než 20-ti letou praxí, působící dnes ve světových korporacích LEGO, GCE, Bugaboo, Alberthein, SIEMENS, VW LEASING a dalších.

DC VISION je členem globální sítě inovačních firem BCon a aktivním členem Nadace ZET.