5S Audit pro administrativu

Značka: DC VISION

Proč zavádět 5S ve službách a v administrativě?

Zvyšování produktivity a eliminace plýtvání jsou klíčové úkoly i pro pracovníky ve službách a administrativě. Každý, kdo pracuje v kanceláři, musí denně několikrát vstávat ze židle a jít pro potřebné dokumenty, vytištěné papíry ke vzdálené tiskárně či kopírce, hledat požadované dokumenty v šanonech, hledat informace ve svém PC a na firemním disku, obstarat si kontakt na určitou osobu, která není uložena v databázi atd...

5S v administrativě stejně jako ve výrobě pomáhá toto plýtvání vizualizovat a eliminovat. Náš formulář pro 5S audit vám pomůže udržet disciplínu pro udržování čistého a produktivního pracoviště. 

Dostupnost Digitální produkt - můžete mít už dnes
Můžeme doručit do:
17.5.2022
Kód: 57
499 Kč
5S Audit pro administrativu
Značka: DC VISION
5S Audit
Novinka Tip
Doprava zdarma

#1 v kvalitě
Národní cena kvality ČR

#2 v kontextu
unikátní organické soustavy řízení

#1 ve sdílení
sdílíme naše manažerské kuchařky

#1 v obsahu
Jsme autory know-how

Co je to 5S

V administrativě se jedná o fyzické a virtuální (počítače) 5S, které eliminuje především zásoby, hledání, zbytečné pohyby a chyby.

Změna pracoviště dle metodiky 5S probíhá v pěti po sobě jdoucích krocích:

  1. vytřídit, separovat,
  2. vizualizovat, systematizovat,
  3. čistit,
  4. standardizovat,
  5. stále zlepšovat a sebedisciplína.

Hlavním důvodem zavedení 5S do administrativy není jen odstranění plýtvání, ale také zlepšení materiálového a informačního toku, produktivity pracovníků, podnikové kultury, týmové práce a pracovního prostředí. 5S je vhodné pro výrobní i servisní organizace.

Zavádění metody 5S by mělo stát na počátku jakéhokoliv dalšího zlepšování. Úspěch jejího zavedení je však v nejvyšší míře závislý na přijetí této metody všemi zaměstnanci společnosti. Je proto velmi důležité, aby každý přesně věděl účel 5S, konkrétní přínosy pro firmu i pro něho samotného a aby se v maximální míře na zlepšování svých pracovišť podíleli sami zaměstnanci z vlastní iniciativy. Samozřejmostí je, že management firmy by měl jít příkladem a jako první zavést 5S ve svých kancelářích. Pokud se všechno vezme za správný konec, výsledky často předčí očekávání. Je prokázáno, že pomocí metody 5S lze dosáhnout následujících přínosů:

  • snížení nedokončených úkolů až o 80 %;
  • zkrácení doby plnění projektů až o 30 %;
  • zlepšení kvality až o 10 – 20 %;
  • zmenšení potřebného pracovního prostoru až o 20 – 40 %.

Držíme vám palce!

Doplňkové parametry

Kategorie: Šablony
Šablona Microsoft Excel: XLSM

DC VISION je týmem specialistů na budování unikátních organizačních soustav řízení a inovačního myšlení. Jsme tým s globálním dosahem a lokální implementací. Prestižní poradenské firmy jsou standardně tajemné jako hrad v Karpatech, všechny jejich „kuchařky“ jsou nedostupné a bez velké investice do jejich poradenských služeb se k jejich „kuchařkám“ nedostanete. My se nebojíme poskytnout naše „kuchařky“ za symbolické ceny, abyste si pak případně nekupovali naše manažerské a poradenské služby jako zajíce v pytli.

Neprodáváme klientům jen „manažerské kuchařky“, my umíme „vařit“ a učíme to i ostatní

Zlepšete růst a efektivitu své organizace využitím manažerských služeb a knihovny DC VISION obsahující řadu publikací, prezentací, formulářů a šablon. Naše nástroje jsou obdobného kalibru jako ty, které produkují špičkové poradenské firmy pro management, jako jsou McKinsey, BCG, Bain či Accenture. Šablony a nástroje vyvinuli a upravili zkušení manažeři a konzultanti DC VISION s více než 20-ti letou praxí, působící dnes ve světových korporacích LEGO, GCE, Bugaboo, Alberthein, SIEMENS, VW LEASING a dalších.

DC VISION je členem globální sítě inovačních firem BCon a aktivním členem Nadace ZET.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení