O nás

Stručný profil firmy

DC VISION je týmem specialistů na budování unikátních organizačních soustav řízení a inovačního myšlení. Jsme tým s globálním dosahem a lokální implementací. Naší ambicí je být absolutně nejlepšími v podpoře strategických změn, s měřitelnými dopady na straně našich zákazníků.

DC VISION je členem globální sítě inovačních firem BCon a aktivním členem Nadace ZET.

ETICKÝ KODEX

 

Naše služby pro vás

DC VISION poskytuje služby formou interim managementu a manažerských konzultací, případně formou manažerských seminářů a školení. 

Ocenění, která jsme získali

DC VISION je atraktivní pro nejlepší experty ve svém oboru. Jsme hrdí na to, že jsme skvělou platformou pro spolupráci, která získala řadu prestižních ocenění.

POLITIKA KVALITY


 

MANAŽER ROKU 

NÁRODNÍ CENA KVALITY 2012 

MARKETÉR ROKU 2012

EUROPEAN BUSINESS AWARDS 2012 

ČESKÁ CENA ZA PR 2012

 

CENA HEJTMANA MSK ZA SPOLEČENSKOU ODPOVĚDNOST FIREM 2012

 

MARKETÉR ROKU 2011

DOBRÁ RADA NAD ZLATO

 

Sociální a společenská odpovědnost

Stavíme svůj růst nejen na každoročních inovacích našich služeb, kdy se snažíme přinášet nejnovější manažerské modely z celého světa a vyvíjíme každoročně vlastní nové produkty, ale také na vytváření vazeb se společností, ve které žijeme.

DC VISION uznává principy sdílených hodnot, kde podnikání má vytvářet hodnoty pro celou společnost a zároveň být v souladu s potřebou dlouhodobého udržitelného rozvoje. Cítíme nezbytnou potřebu kooperace tří základních služeb společenského vývoje – vzdělávací sféry, podnikatelské sféry a politicko-veřejné sféry.

 

KOMU POMÁHÁME?