A3 Report

Značka: DC VISION

A3 report je systematická jednostránková předloha, která napomáhá uplatnit štíhlé myšlení v procesu zlepšování / řešení problémů. Je nástrojem pro umožnění strukturovaného myšlení. Činí proces identifikování problémů a formulování řešení standardizovaným a transparentním (viditelným). Umožňuje zapojení celého týmu do procesu hledání řešení. Je efektivním nástrojem pro koučování a odborné vedení.

Dostupnost Digitální produkt - můžete mít už dnes
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Kód: 75
399 Kč
A3 Report
Značka: DC VISION
Snímek obrazovky 2021 10 23 v 17.12.34
Doprava zdarma

#1 v kvalitě
Národní cena kvality ČR

#2 v kontextu
unikátní organické soustavy řízení

#1 ve sdílení
sdílíme naše manažerské kuchařky

#1 v obsahu
Jsme autory know-how

A3 report je nástroj založený na PDCA cyklu a používaný převážně právě pro řešení problémů, je obvykle jednou z obětí přístupu aplikace metod bez podpory kultury. Paradoxně je právě řešení problémů zcela závislé na kultuře, která umožňuje na problémy ukázat a účinně neboli efektivně vyřešit.

Pokud chceme problémy řešit efektivně, musí být efektivní nejen naše metody, ale i lidé, kteří je používají. Nejlépe profesionálové, co ví, co dělají, protože jen skrze jejich profesionální přístup může organizace dosáhnout skutečně obdivuhodných výsledků.

Řešte své problémy logicky, objektivně, strukturovaně a profesionálně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šablony
Formát Microsoft Excel: XLS

DC VISION je týmem specialistů na budování unikátních organizačních soustav řízení a inovačního myšlení. Jsme tým s globálním dosahem a lokální implementací. Prestižní poradenské firmy jsou standardně tajemné jako hrad v Karpatech, všechny jejich „kuchařky“ jsou nedostupné a bez velké investice do jejich poradenských služeb se k jejich „kuchařkám“ nedostanete. My se nebojíme poskytnout naše „kuchařky“ za symbolické ceny, abyste si pak případně nekupovali naše manažerské a poradenské služby jako zajíce v pytli.

Neprodáváme klientům jen „manažerské kuchařky“, my umíme „vařit“ a učíme to i ostatní

Zlepšete růst a efektivitu své organizace využitím manažerských služeb a knihovny DC VISION obsahující řadu publikací, prezentací, formulářů a šablon. Naše nástroje jsou obdobného kalibru jako ty, které produkují špičkové poradenské firmy pro management, jako jsou McKinsey, BCG, Bain či Accenture. Šablony a nástroje vyvinuli a upravili zkušení manažeři a konzultanti DC VISION s více než 20-ti letou praxí, působící dnes ve světových korporacích LEGO, GCE, Bugaboo, Alberthein, SIEMENS, VW LEASING a dalších.

DC VISION je členem globální sítě inovačních firem BCon a aktivním členem Nadace ZET.