A3 Report

Značka: DC VISION

A3 report je systematická jednostránková předloha, která napomáhá uplatnit štíhlé myšlení v procesu zlepšování / řešení problémů. Je nástrojem pro umožnění strukturovaného myšlení. Činí proces identifikování problémů a formulování řešení standardizovaným a transparentním (viditelným). Umožňuje zapojení celého týmu do procesu hledání řešení. Je efektivním nástrojem pro koučování a odborné vedení.

Dostupnost Digitální produkt - můžete mít už dnes
Můžeme doručit do:
17.5.2022
Kód: 75
399 Kč
A3 Report
Značka: DC VISION
Snímek obrazovky 2021 10 23 v 17.12.34
Doprava zdarma

#1 v kvalitě
Národní cena kvality ČR

#2 v kontextu
unikátní organické soustavy řízení

#1 ve sdílení
sdílíme naše manažerské kuchařky

#1 v obsahu
Jsme autory know-how

A3 report je nástroj založený na PDCA cyklu a používaný převážně právě pro řešení problémů, je obvykle jednou z obětí přístupu aplikace metod bez podpory kultury. Paradoxně je právě řešení problémů zcela závislé na kultuře, která umožňuje na problémy ukázat a účinně neboli efektivně vyřešit.

Pokud chceme problémy řešit efektivně, musí být efektivní nejen naše metody, ale i lidé, kteří je používají. Nejlépe profesionálové, co ví, co dělají, protože jen skrze jejich profesionální přístup může organizace dosáhnout skutečně obdivuhodných výsledků.

Řešte své problémy logicky, objektivně, strukturovaně a profesionálně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šablony
Formát Microsoft Excel: XLS

DC VISION je týmem specialistů na budování unikátních organizačních soustav řízení a inovačního myšlení. Jsme tým s globálním dosahem a lokální implementací. Prestižní poradenské firmy jsou standardně tajemné jako hrad v Karpatech, všechny jejich „kuchařky“ jsou nedostupné a bez velké investice do jejich poradenských služeb se k jejich „kuchařkám“ nedostanete. My se nebojíme poskytnout naše „kuchařky“ za symbolické ceny, abyste si pak případně nekupovali naše manažerské a poradenské služby jako zajíce v pytli.

Neprodáváme klientům jen „manažerské kuchařky“, my umíme „vařit“ a učíme to i ostatní

Zlepšete růst a efektivitu své organizace využitím manažerských služeb a knihovny DC VISION obsahující řadu publikací, prezentací, formulářů a šablon. Naše nástroje jsou obdobného kalibru jako ty, které produkují špičkové poradenské firmy pro management, jako jsou McKinsey, BCG, Bain či Accenture. Šablony a nástroje vyvinuli a upravili zkušení manažeři a konzultanti DC VISION s více než 20-ti letou praxí, působící dnes ve světových korporacích LEGO, GCE, Bugaboo, Alberthein, SIEMENS, VW LEASING a dalších.

DC VISION je členem globální sítě inovačních firem BCon a aktivním členem Nadace ZET.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení