Časový snímek dne

Značka: DC VISION

Časový snímek dne je analytický nástroj pro práci v kanceláři nebo ve službách, kde je možné identifikovat aktivity přidávající hodnotu zákazníkovi, aktivity nutné pro business a aktivity zjevného plýtvání. Je to základní nástroj pro zmapování vlastní práce a identifikaci aktivit permanentního zlepšování. 

Dostupnost Digitální produkt - můžete mít už dnes
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Kód: 174
119,79 Kč
Časový snímek dne
Značka: DC VISION
Snímek obrazovky 2021 11 28 v 13.54.23
Tip
Doprava zdarma

#1 v kvalitě
Národní cena kvality ČR

#2 v kontextu
unikátní organické soustavy řízení

#1 ve sdílení
sdílíme naše manažerské kuchařky

#1 v obsahu
Jsme autory know-how

Cílem využití Lean Six Sigma je identifikovat, kdo je váš skutečný zákazník, co má pro něho hodnotu a soustředit se na aktivity, které budou tuto hodnotu přinášet za současného omezování aktivit, které ji nepřinášejí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lean Six Sigma
Formát Microsoft Excel: XLS

DC VISION je týmem specialistů na budování unikátních organizačních soustav řízení a inovačního myšlení. Jsme tým s globálním dosahem a lokální implementací. Prestižní poradenské firmy jsou standardně tajemné jako hrad v Karpatech, všechny jejich „kuchařky“ jsou nedostupné a bez velké investice do jejich poradenských služeb se k jejich „kuchařkám“ nedostanete. My se nebojíme poskytnout naše „kuchařky“ za symbolické ceny, abyste si pak případně nekupovali naše manažerské a poradenské služby jako zajíce v pytli.

Neprodáváme klientům jen „manažerské kuchařky“, my umíme „vařit“ a učíme to i ostatní

Zlepšete růst a efektivitu své organizace využitím manažerských služeb a knihovny DC VISION obsahující řadu publikací, prezentací, formulářů a šablon. Naše nástroje jsou obdobného kalibru jako ty, které produkují špičkové poradenské firmy pro management, jako jsou McKinsey, BCG, Bain či Accenture. Šablony a nástroje vyvinuli a upravili zkušení manažeři a konzultanti DC VISION s více než 20-ti letou praxí, působící dnes ve světových korporacích LEGO, GCE, Bugaboo, Alberthein, SIEMENS, VW LEASING a dalších.

DC VISION je členem globální sítě inovačních firem BCon a aktivním členem Nadace ZET.