LIFO dotazník osobního stylu

Značka: Life Orientation

The Life Orientations Method . Praktická cesta k osobnímu rozvoji. Life Orientations metoda měří základní preference chování, které všichni máme. Při jednoduchém použití Life Orientations? výzkum ukáže (dotazník osobního stylu), jak každý člověk reaguje za normální situace, ale také při stresových situacích nebo konfliktech.

Dostupnost Skladem - doručení do 2 pracovních dní
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Kód: 69
179 Kč
LIFO dotazník osobního stylu
Značka: Life Orientation
L101US 1
Novinka

#1 v kvalitě
Národní cena kvality ČR

#2 v kontextu
unikátní organické soustavy řízení

#1 ve sdílení
sdílíme naše manažerské kuchařky

#1 v obsahu
Jsme autory know-how

The Life Orientations Method - Praktická cesta k osobnímu rozvoji Life Orientations metoda je praktický přístup, jak efektivně komunikovat a eliminovat chybnou komunikaci. Life Orientations metoda se skládá z praktických programů, které napomáhají jednotlivcům, týmům a organizacím porozumět sobě a využít co nejvíce svých silných stránek v komunikaci. Tato metoda je orientována na klienta, proto není odsuzující, či kritizující individuální vlastnosti účastníků.

Každý z nás má svůj způsob jak se vypořádat s různými situacemi a vztahy. Life Orientations metoda měří základní preference chování, které všichni máme. Tato metoda odhaluje operační styl jednotlivce z jeho vlastního pohledu na základě svých hodnot a přístupu, který má každý jednotlivec ke své práci a životu. Toto dovoluje konstruktivní zpětnou vazbu na téma jak lidé přijímají naše metody chování a vysvětluje to operativní styl v kontextu s příležitostmi a potenciálními problémy, které máme v pracovních a nepracovních situacích.

Life Orientation metoda se odlišuje od konkurence, protože to není psychometrický ani psychologický test. Cílem je optimalizovat výsledky jednotlivců, zlepšit komunikaci pro týmovou spolupráci, zefektivnění rozhodování a efektivnější řešení problémů.

Následně se tedy nabízí okamžité a doložitelné zlepšení výkonu jednotlivců, týmů a organizací.

Tři hlavní vlivy jsou založeny na práci Ericha Fromma (silné / slabé stránky), Carla Rogerse (zákaznicky orientovaná terapie a učení) a Petera Druckera (motivace). Tento působivý základ byl adaptován Stuartem Atkinsem a Allanem Katcherem na praktický a efektivní nástroj.

Při jednoduchém použití Life Orientations? výzkum ukáže (dotazník osobního stylu), jak každý člověk reaguje za normální situace, ale také při stresových situacích nebo konfliktech. 

Dotazník je v českém jazyce. Doporučujeme využít certifikovaného poradce metody LIFE Orientation pro vyhodnocení. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávání
Formát: Dotazník s ochranným páskem

The Life Orientations Method Praktická cesta k osobnímu rozvoji Life Orientations metoda je praktický přístup, jak efektivně komunikovat a eliminovat chybnou komunikaci. Life Orientations metoda se skládá z praktických programů, které napomáhají jednotlivcům, týmům a organizacím porozumět sobě a využít co nejvíce svých silných stránek v komunikaci. Tato metoda je orientována na klienta, proto není odsuzující, či kritizující individuální vlastnosti účastníků.

Tři hlavní vlivy jsou založeny na práci Ericha Fromma (silné / slabé stránky), Carla Rogerse (zákaznicky orientovaná terapie a učení) a Petera Druckera (motivace). Tento působivý základ byl adaptován Stuartem Atkinsem a Allanem Katcherem na praktický a efektivní nástroj.

Vlastníkem licence Life Orientations je společnost Business Consultants, Inc. se sídlem v Japonsku.