Mapa toku hodnot (VSM)

Značka: DC VISION

Potřebujete snadný nástroj k vytváření map vašich hodnotových toků (VSM)? V naší šabloně VSM najdete všechny symboly pro kompletaci mapy. Jediná věc, kterou musíte udělat sami, je zkompletovat je dohromady.

Dostupnost Digitální produkt - můžete mít už dnes
Můžeme doručit do:
17.5.2022
Kód: 141
129 Kč
Mapa toku hodnot (VSM)
Značka: DC VISION
Šablona VSM
Doprava zdarma

#1 v kvalitě
Národní cena kvality ČR

#2 v kontextu
unikátní organické soustavy řízení

#1 ve sdílení
sdílíme naše manažerské kuchařky

#1 v obsahu
Jsme autory know-how

Design hodnotového toku (value stream mapping - VSM) vede k návrhu efektivního hodnotového toku zaměřeného na zákazníka. Hodnotový tok je sled všech procesních kroků od suroviny až po přijetí zákazníkem, při nichž vzniká výrobek, a za něž je zákazník ochoten zaplatit.

Hlavní fáze VSM:

  • Provedení tzv. "Gemba-Walk" pro seznámení se s procesem. Sleduje se cesta výrobku od začátku do konce s důrazem na identifikaci plýtvání.
  • Zakreslení hodnotového toku, vizuální znázornění všech procesů (materiálových a informačních toků). Začíná se u zákazníka a pokračuje opačným směrem k toku materiálu vstříc problémům.
  • K zakreslení se používá tužka a papír kvůli případným změnám a hlavně, je to nejrychlejší.
  • V další fázi se nakreslí "požadovaný stav" hodnotového toku, který se dá realizovat v přehledném časovém rámci (v řádu měsíců)
  • Realizace návrhu - tímto krokem se stává budoucí stav současným a možností pro další Kaizen.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednotlivé nástroje
Formát Microsoft Excel: XSLX

DC VISION je týmem specialistů na budování unikátních organizačních soustav řízení a inovačního myšlení. Jsme tým s globálním dosahem a lokální implementací. Prestižní poradenské firmy jsou standardně tajemné jako hrad v Karpatech, všechny jejich „kuchařky“ jsou nedostupné a bez velké investice do jejich poradenských služeb se k jejich „kuchařkám“ nedostanete. My se nebojíme poskytnout naše „kuchařky“ za symbolické ceny, abyste si pak případně nekupovali naše manažerské a poradenské služby jako zajíce v pytli.

Neprodáváme klientům jen „manažerské kuchařky“, my umíme „vařit“ a učíme to i ostatní

Zlepšete růst a efektivitu své organizace využitím manažerských služeb a knihovny DC VISION obsahující řadu publikací, prezentací, formulářů a šablon. Naše nástroje jsou obdobného kalibru jako ty, které produkují špičkové poradenské firmy pro management, jako jsou McKinsey, BCG, Bain či Accenture. Šablony a nástroje vyvinuli a upravili zkušení manažeři a konzultanti DC VISION s více než 20-ti letou praxí, působící dnes ve světových korporacích LEGO, GCE, Bugaboo, Alberthein, SIEMENS, VW LEASING a dalších.

DC VISION je členem globální sítě inovačních firem BCon a aktivním členem Nadace ZET.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení