Metoda 5W2H

Značka: DC VISION

Označení metody „5x Proč?“ se občas zkracuje na 5W (z anglického 5 Why), což může vést k záměně s metodou 5W a variantami 5W2H a 6W. První a nejdůležitější krok k řešení problému je jeho správná definice. Formulář 5W+2H nám pomáhá definovat problém. 

Dostupnost Digitální produkt - můžete mít už dnes
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Kód: 90
169 Kč
Metoda 5W2H
Značka: DC VISION
5W+2H
Doprava zdarma

#1 v kvalitě
Národní cena kvality ČR

#2 v kontextu
unikátní organické soustavy řízení

#1 ve sdílení
sdílíme naše manažerské kuchařky

#1 v obsahu
Jsme autory know-how

První a nejdůležitější krok k řešení problému je jeho správná definice. Formulář 5W+2H nám pomáhá definovat problém pomocí 7 jednoduchých otázek:

  • Co?
  • Kdo?
  • Kdy?
  • Proč?
  • Kde?
  • Jak?
  • Kolik?

Pořadí jednotlivých kroků není standardizované. Ani není stanoven přesný seznam otázek. Existuje celá řada možností, jak tuto metodu přizpůsobit konkrétním potřebám. Není to úplně tak vhodná metoda pro analýzu kořenových příčin, nýbrž pro získání přehledu o situaci s využitím strukturovaného souboru otázek. Tento soubor otázek pokrývá především rozsah dané situace, nikoli její hloubku. Je to užitečná metoda.

DC VISION je týmem specialistů na budování unikátních organizačních soustav řízení a inovačního myšlení. Jsme tým s globálním dosahem a lokální implementací. Prestižní poradenské firmy jsou standardně tajemné jako hrad v Karpatech, všechny jejich „kuchařky“ jsou nedostupné a bez velké investice do jejich poradenských služeb se k jejich „kuchařkám“ nedostanete. My se nebojíme poskytnout naše „kuchařky“ za symbolické ceny, abyste si pak případně nekupovali naše manažerské a poradenské služby jako zajíce v pytli.

Neprodáváme klientům jen „manažerské kuchařky“, my umíme „vařit“ a učíme to i ostatní

Zlepšete růst a efektivitu své organizace využitím manažerských služeb a knihovny DC VISION obsahující řadu publikací, prezentací, formulářů a šablon. Naše nástroje jsou obdobného kalibru jako ty, které produkují špičkové poradenské firmy pro management, jako jsou McKinsey, BCG, Bain či Accenture. Šablony a nástroje vyvinuli a upravili zkušení manažeři a konzultanti DC VISION s více než 20-ti letou praxí, působící dnes ve světových korporacích LEGO, GCE, Bugaboo, Alberthein, SIEMENS, VW LEASING a dalších.

DC VISION je členem globální sítě inovačních firem BCon a aktivním členem Nadace ZET.