Sada nástrojů pro Mapování přidané hodnoty

Značka: DC VISION

Komplexní balíček nástrojů pro identifikaci přidané hodnoty pro zákazníka a Mapování toku hodnoty (VSM), obsahující 8 formulářů pro praktickou implementaci LEAN metod ve firmě. 

Dostupnost Digitální produkt - můžete mít už dnes
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Kód: 144
1 012 Kč –50 % 499 Kč
Sada nástrojů pro Mapování přidané hodnoty
Značka: DC VISION
Sada VSM
Akce
Doprava zdarma 1 012 Kč –50 %

#1 v kvalitě
Národní cena kvality ČR

#2 v kontextu
unikátní organické soustavy řízení

#1 ve sdílení
sdílíme naše manažerské kuchařky

#1 v obsahu
Jsme autory know-how

Sada nástrojů pro Mapování přidané hodnoty pro zákazníka obsahuje následující nástroje:

Šablona VSM

  • Potřebujete snadný nástroj k vytváření map vašich hodnotových toků (VSM)? V naší šabloně VSM najdete všechny symboly pro kompletaci mapy. Jediná věc, kterou musíte udělat sami, je zkompletovat je dohromady.

Matice rodiny produktů

  • Jednoduchý nástroj k popisu rodiny produktů, společných rysů produktů a procesů potřebných k výrobě.

Analýza činnosti stroje

  • Formulář Činnosti stroje využijete hlavně při monitoringu strojů ve smyslu činností, které provádějí, plýtvání, délky údržby, apod. 

Analýza činnosti produktu

  • Formulář Činnosti produktu využijete hlavně při monitoringu toku produktu skrze operace. Jak dlouho je produkt zpracováván manuálně a jak dlouho automaticky? Jak dlouho někde čeká? Jak dlouho je přezkoumáván, apod.

Analýza činnosti operátora

  • Formulář Činnosti operátora využijete hlavně při monitoringu operátora ve smyslu jeho aktivit (montáž/demontáž, použití nářadí, apod.), hledání věcí, čekání na nářadí, apod. 

Karta Gemba auditu

  • Kartu Gemba Auditu využijete při provádění auditu na pracovišti. Karta auditu obsahuje všechny otázky, které potřebujete k provedení řádného auditu pracoviště.

Pozorování procesu

  • Potřebujete sledovat individuální kroky procesu a jejich dopad na přidanou hodnotu ve smyslu operací, transportu, plýtvání, apod.? Formulář Pozorování procesu je pro vás tedy ten pravý.

Hodnotová analýza

  • Formulář Hodnotové analýzy vám poskytuje souhrnný nástroj pro provádění analýzy přidané hodnoty v jakémkoli procesu. Převažuje v procesu přidávání hodnoty nebo plýtvání? To zjistíte pomocí našeho interaktivního formuláře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady nástrojů
Formát: ZIP

DC VISION je týmem specialistů na budování unikátních organizačních soustav řízení a inovačního myšlení. Jsme tým s globálním dosahem a lokální implementací. Prestižní poradenské firmy jsou standardně tajemné jako hrad v Karpatech, všechny jejich „kuchařky“ jsou nedostupné a bez velké investice do jejich poradenských služeb se k jejich „kuchařkám“ nedostanete. My se nebojíme poskytnout naše „kuchařky“ za symbolické ceny, abyste si pak případně nekupovali naše manažerské a poradenské služby jako zajíce v pytli.

Neprodáváme klientům jen „manažerské kuchařky“, my umíme „vařit“ a učíme to i ostatní

Zlepšete růst a efektivitu své organizace využitím manažerských služeb a knihovny DC VISION obsahující řadu publikací, prezentací, formulářů a šablon. Naše nástroje jsou obdobného kalibru jako ty, které produkují špičkové poradenské firmy pro management, jako jsou McKinsey, BCG, Bain či Accenture. Šablony a nástroje vyvinuli a upravili zkušení manažeři a konzultanti DC VISION s více než 20-ti letou praxí, působící dnes ve světových korporacích LEGO, GCE, Bugaboo, Alberthein, SIEMENS, VW LEASING a dalších.

DC VISION je členem globální sítě inovačních firem BCon a aktivním členem Nadace ZET.