Sada nástrojů pro Mapování přidané hodnoty

Značka: DC VISION

Komplexní balíček nástrojů pro identifikaci přidané hodnoty pro zákazníka a Mapování toku hodnoty (VSM), obsahující 8 formulářů pro praktickou implementaci LEAN metod ve firmě. 

Dostupnost Digitální produkt - můžete mít už dnes
Můžeme doručit do:
17.5.2022
Kód: 144
1 012 Kč –21 % 799 Kč
Sada nástrojů pro Mapování přidané hodnoty
Značka: DC VISION
Sada VSM
Akce
Doprava zdarma 1 012 Kč –21 %

#1 v kvalitě
Národní cena kvality ČR

#2 v kontextu
unikátní organické soustavy řízení

#1 ve sdílení
sdílíme naše manažerské kuchařky

#1 v obsahu
Jsme autory know-how

Sada nástrojů pro Mapování přidané hodnoty pro zákazníka obsahuje následující nástroje:

Šablona VSM

  • Potřebujete snadný nástroj k vytváření map vašich hodnotových toků (VSM)? V naší šabloně VSM najdete všechny symboly pro kompletaci mapy. Jediná věc, kterou musíte udělat sami, je zkompletovat je dohromady.

Matice rodiny produktů

  • Jednoduchý nástroj k popisu rodiny produktů, společných rysů produktů a procesů potřebných k výrobě.

Analýza činnosti stroje

  • Formulář Činnosti stroje využijete hlavně při monitoringu strojů ve smyslu činností, které provádějí, plýtvání, délky údržby, apod. 

Analýza činnosti produktu

  • Formulář Činnosti produktu využijete hlavně při monitoringu toku produktu skrze operace. Jak dlouho je produkt zpracováván manuálně a jak dlouho automaticky? Jak dlouho někde čeká? Jak dlouho je přezkoumáván, apod.

Analýza činnosti operátora

  • Formulář Činnosti operátora využijete hlavně při monitoringu operátora ve smyslu jeho aktivit (montáž/demontáž, použití nářadí, apod.), hledání věcí, čekání na nářadí, apod. 

Karta Gemba auditu

  • Kartu Gemba Auditu využijete při provádění auditu na pracovišti. Karta auditu obsahuje všechny otázky, které potřebujete k provedení řádného auditu pracoviště.

Pozorování procesu

  • Potřebujete sledovat individuální kroky procesu a jejich dopad na přidanou hodnotu ve smyslu operací, transportu, plýtvání, apod.? Formulář Pozorování procesu je pro vás tedy ten pravý.

Hodnotová analýza

  • Formulář Hodnotové analýzy vám poskytuje souhrnný nástroj pro provádění analýzy přidané hodnoty v jakémkoli procesu. Převažuje v procesu přidávání hodnoty nebo plýtvání? To zjistíte pomocí našeho interaktivního formuláře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady nástrojů
Formát: ZIP

DC VISION je týmem specialistů na budování unikátních organizačních soustav řízení a inovačního myšlení. Jsme tým s globálním dosahem a lokální implementací. Prestižní poradenské firmy jsou standardně tajemné jako hrad v Karpatech, všechny jejich „kuchařky“ jsou nedostupné a bez velké investice do jejich poradenských služeb se k jejich „kuchařkám“ nedostanete. My se nebojíme poskytnout naše „kuchařky“ za symbolické ceny, abyste si pak případně nekupovali naše manažerské a poradenské služby jako zajíce v pytli.

Neprodáváme klientům jen „manažerské kuchařky“, my umíme „vařit“ a učíme to i ostatní

Zlepšete růst a efektivitu své organizace využitím manažerských služeb a knihovny DC VISION obsahující řadu publikací, prezentací, formulářů a šablon. Naše nástroje jsou obdobného kalibru jako ty, které produkují špičkové poradenské firmy pro management, jako jsou McKinsey, BCG, Bain či Accenture. Šablony a nástroje vyvinuli a upravili zkušení manažeři a konzultanti DC VISION s více než 20-ti letou praxí, působící dnes ve světových korporacích LEGO, GCE, Bugaboo, Alberthein, SIEMENS, VW LEASING a dalších.

DC VISION je členem globální sítě inovačních firem BCon a aktivním členem Nadace ZET.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení