Sada nástrojů pro Řešení problémů

Značka: DC VISION

Sada nástrojů pro Řešení problémů obsahuje 5 x Proč, Ishikawův diagram, Analýzu vážených hodnot, Komplexní řešení problémů a Metodu 5W+2H.

Dostupnost Digitální produkt - můžete mít už dnes
Můžeme doručit do:
17.5.2022
Kód: 108
745 Kč –20 % 595 Kč
Sada nástrojů pro Řešení problémů
Značka: DC VISION
Sada řešení problémů
Akce
Doprava zdarma 745 Kč –20 %

#1 v kvalitě
Národní cena kvality ČR

#2 v kontextu
unikátní organické soustavy řízení

#1 ve sdílení
sdílíme naše manažerské kuchařky

#1 v obsahu
Jsme autory know-how

Výhodná sada produktů obsahuje následující nástroje pro řešení problémů:

  • 5 x Proč

Proč došlo k problému, který nyní pozorujeme? Jaká je jeho kořenová příčina. To nám pomůže zjistit a přehledně zapsat formulář 5 x Proč.

  • Metoda 5W+2H

První a nejdůležitější krok k řešení problému je jeho správná definice. Formulář 5W+2H nám pomáhá definovat problém pomocí 7 jednoduchých otázek - Co?, Kdo?, Kdy?, Proč?, Kde?, Jak? a Kolik?

  • Ishikawův diagram

Proč došlo k problému, který nyní pozorujeme? Jaké jsou jeho příčiny? Formulář pro Ishikawův diagram nám pomůže uspořádat příčiny problému a zařadit je do jednotlivých skupin.

  • Analýza vážených hodnot

Existuje více alternativ řešení problémů? Jak vybrat tu správnou? Zkuste to přes analýzu vážených hodnot. 

  • Kompexní řešení problémů

Komplexní soubor nástrojů pro řešení problémů. Formulář obsahuje řešení metodou Ishikawova diagramu, 5 x Proč i plán implementace navrženého řešení, vše v jednom souboru. 

 

Atraktivní cena balíčku nástrojů s 20% slevou!

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady nástrojů
Formát souboru: ZIP

DC VISION je týmem specialistů na budování unikátních organizačních soustav řízení a inovačního myšlení. Jsme tým s globálním dosahem a lokální implementací. Prestižní poradenské firmy jsou standardně tajemné jako hrad v Karpatech, všechny jejich „kuchařky“ jsou nedostupné a bez velké investice do jejich poradenských služeb se k jejich „kuchařkám“ nedostanete. My se nebojíme poskytnout naše „kuchařky“ za symbolické ceny, abyste si pak případně nekupovali naše manažerské a poradenské služby jako zajíce v pytli.

Neprodáváme klientům jen „manažerské kuchařky“, my umíme „vařit“ a učíme to i ostatní

Zlepšete růst a efektivitu své organizace využitím manažerských služeb a knihovny DC VISION obsahující řadu publikací, prezentací, formulářů a šablon. Naše nástroje jsou obdobného kalibru jako ty, které produkují špičkové poradenské firmy pro management, jako jsou McKinsey, BCG, Bain či Accenture. Šablony a nástroje vyvinuli a upravili zkušení manažeři a konzultanti DC VISION s více než 20-ti letou praxí, působící dnes ve světových korporacích LEGO, GCE, Bugaboo, Alberthein, SIEMENS, VW LEASING a dalších.

DC VISION je členem globální sítě inovačních firem BCon a aktivním členem Nadace ZET.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení