Sada nástrojů pro Řešení problémů

Značka: DC VISION

Sada nástrojů pro Řešení problémů obsahuje 5 x Proč, Ishikawův diagram, Analýzu vážených hodnot, Komplexní řešení problémů a Metodu 5W+2H.

Dostupnost Digitální produkt - můžete mít už dnes
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Kód: 108
745 Kč –46 % 399 Kč
Sada nástrojů pro Řešení problémů
Značka: DC VISION
Sada řešení problémů
Akce
Doprava zdarma 745 Kč –46 %

#1 v kvalitě
Národní cena kvality ČR

#2 v kontextu
unikátní organické soustavy řízení

#1 ve sdílení
sdílíme naše manažerské kuchařky

#1 v obsahu
Jsme autory know-how

Výhodná sada produktů obsahuje následující nástroje pro řešení problémů:

  • 5 x Proč

Proč došlo k problému, který nyní pozorujeme? Jaká je jeho kořenová příčina. To nám pomůže zjistit a přehledně zapsat formulář 5 x Proč.

  • Metoda 5W+2H

První a nejdůležitější krok k řešení problému je jeho správná definice. Formulář 5W+2H nám pomáhá definovat problém pomocí 7 jednoduchých otázek - Co?, Kdo?, Kdy?, Proč?, Kde?, Jak? a Kolik?

  • Ishikawův diagram

Proč došlo k problému, který nyní pozorujeme? Jaké jsou jeho příčiny? Formulář pro Ishikawův diagram nám pomůže uspořádat příčiny problému a zařadit je do jednotlivých skupin.

  • Analýza vážených hodnot

Existuje více alternativ řešení problémů? Jak vybrat tu správnou? Zkuste to přes analýzu vážených hodnot. 

  • Kompexní řešení problémů

Komplexní soubor nástrojů pro řešení problémů. Formulář obsahuje řešení metodou Ishikawova diagramu, 5 x Proč i plán implementace navrženého řešení, vše v jednom souboru. 

 

Atraktivní cena balíčku nástrojů s 20% slevou!

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady nástrojů
Formát souboru: ZIP

DC VISION je týmem specialistů na budování unikátních organizačních soustav řízení a inovačního myšlení. Jsme tým s globálním dosahem a lokální implementací. Prestižní poradenské firmy jsou standardně tajemné jako hrad v Karpatech, všechny jejich „kuchařky“ jsou nedostupné a bez velké investice do jejich poradenských služeb se k jejich „kuchařkám“ nedostanete. My se nebojíme poskytnout naše „kuchařky“ za symbolické ceny, abyste si pak případně nekupovali naše manažerské a poradenské služby jako zajíce v pytli.

Neprodáváme klientům jen „manažerské kuchařky“, my umíme „vařit“ a učíme to i ostatní

Zlepšete růst a efektivitu své organizace využitím manažerských služeb a knihovny DC VISION obsahující řadu publikací, prezentací, formulářů a šablon. Naše nástroje jsou obdobného kalibru jako ty, které produkují špičkové poradenské firmy pro management, jako jsou McKinsey, BCG, Bain či Accenture. Šablony a nástroje vyvinuli a upravili zkušení manažeři a konzultanti DC VISION s více než 20-ti letou praxí, působící dnes ve světových korporacích LEGO, GCE, Bugaboo, Alberthein, SIEMENS, VW LEASING a dalších.

DC VISION je členem globální sítě inovačních firem BCon a aktivním členem Nadace ZET.