Sada nástrojů pro Totálně produktivní údržbu

Značka: DC VISION

Sada nástrojů pro implementaci TPM - Totálně produktivní údržby

Dostupnost Digitální produkt - můžete mít už dnes
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Kód: 156
626 Kč –52 % 299 Kč
Sada nástrojů pro Totálně produktivní údržbu
Značka: DC VISION
Sada TPM
Akce
Doprava zdarma 626 Kč –52 %

#1 v kvalitě
Národní cena kvality ČR

#2 v kontextu
unikátní organické soustavy řízení

#1 ve sdílení
sdílíme naše manažerské kuchařky

#1 v obsahu
Jsme autory know-how

Sada nástrojů TPM obsahuje formuláře:

TPM - Totálně produktivní údržba

  • Balíček formulářů Totálně produktivní údržby slouží jako průvodce projektem zavedení této metodiky do praxe firmy. V souboru jsou obsaženy checklisty pro různé typy údržby spolu s názornými příklady. Ke každému typu čištění nebo údržby balíček obsahuje jeho průvodce, cheklist pro hodnocení a formulář pro zapisování nedostatků opatření a případných nových dílů. Dále jsou obsaženy checklisty pro základní kroky údržby strojů, jako je kontrola řídicích systémů, hydrauliky pneumatik, aj. V neposlední řadě v balíčku najdete šablonu pro vytvoření matice dovedností, formulář pro analýzu MFMEA, Standard údržby a Celkovou efektivnost zařízení.

OEE - Celková účinnost zařízení

  • Formulář OEE, neboli Celková efektivita zařízení, je nástrojem pro měření procentuálního časového, výkonového a kvalitativního využití jakéhokoli stroje nebo zařízení. Výstupy jsou přehledně graficky znázorněny.

Jednobodová lekce

  • Formulář Jednobodové lekce ocení všichni, kteří zavádějí přístupy Štíhlého myšlení do oblasti výroby nebo služeb. Jednobodová lekce je jednoduchý nástroj, který slovně a obrazně popisuje jakoukoli činnost. Příkladem může být použití kopírky nebo čištění stroje.

Standard údržby

  • Co se musí udržovat nebo čistit nebo obojí? Jaké nástroje by se měly používat? Kdo je za to zodpovědný? Jak často je údržba potřeba? Toto všechno i více můžete jasně stanovit v našem formuláři Standard údržby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady nástrojů
Formát: ZIP

DC VISION je týmem specialistů na budování unikátních organizačních soustav řízení a inovačního myšlení. Jsme tým s globálním dosahem a lokální implementací. Prestižní poradenské firmy jsou standardně tajemné jako hrad v Karpatech, všechny jejich „kuchařky“ jsou nedostupné a bez velké investice do jejich poradenských služeb se k jejich „kuchařkám“ nedostanete. My se nebojíme poskytnout naše „kuchařky“ za symbolické ceny, abyste si pak případně nekupovali naše manažerské a poradenské služby jako zajíce v pytli.

Neprodáváme klientům jen „manažerské kuchařky“, my umíme „vařit“ a učíme to i ostatní

Zlepšete růst a efektivitu své organizace využitím manažerských služeb a knihovny DC VISION obsahující řadu publikací, prezentací, formulářů a šablon. Naše nástroje jsou obdobného kalibru jako ty, které produkují špičkové poradenské firmy pro management, jako jsou McKinsey, BCG, Bain či Accenture. Šablony a nástroje vyvinuli a upravili zkušení manažeři a konzultanti DC VISION s více než 20-ti letou praxí, působící dnes ve světových korporacích LEGO, GCE, Bugaboo, Alberthein, SIEMENS, VW LEASING a dalších.

DC VISION je členem globální sítě inovačních firem BCon a aktivním členem Nadace ZET.