Sada nástrojů pro Totálně produktivní údržbu

Značka: DC VISION

Sada nástrojů pro implementaci TPM - Totálně produktivní údržby

Dostupnost Digitální produkt - můžete mít už dnes
Můžeme doručit do:
17.5.2022
Kód: 156
626 Kč –20 % 499 Kč
Sada nástrojů pro Totálně produktivní údržbu
Značka: DC VISION
Sada TPM
Akce
Doprava zdarma 626 Kč –20 %

#1 v kvalitě
Národní cena kvality ČR

#2 v kontextu
unikátní organické soustavy řízení

#1 ve sdílení
sdílíme naše manažerské kuchařky

#1 v obsahu
Jsme autory know-how

Sada nástrojů TPM obsahuje formuláře:

TPM - Totálně produktivní údržba

  • Balíček formulářů Totálně produktivní údržby slouží jako průvodce projektem zavedení této metodiky do praxe firmy. V souboru jsou obsaženy checklisty pro různé typy údržby spolu s názornými příklady. Ke každému typu čištění nebo údržby balíček obsahuje jeho průvodce, cheklist pro hodnocení a formulář pro zapisování nedostatků opatření a případných nových dílů. Dále jsou obsaženy checklisty pro základní kroky údržby strojů, jako je kontrola řídicích systémů, hydrauliky pneumatik, aj. V neposlední řadě v balíčku najdete šablonu pro vytvoření matice dovedností, formulář pro analýzu MFMEA, Standard údržby a Celkovou efektivnost zařízení.

OEE - Celková účinnost zařízení

  • Formulář OEE, neboli Celková efektivita zařízení, je nástrojem pro měření procentuálního časového, výkonového a kvalitativního využití jakéhokoli stroje nebo zařízení. Výstupy jsou přehledně graficky znázorněny.

Jednobodová lekce

  • Formulář Jednobodové lekce ocení všichni, kteří zavádějí přístupy Štíhlého myšlení do oblasti výroby nebo služeb. Jednobodová lekce je jednoduchý nástroj, který slovně a obrazně popisuje jakoukoli činnost. Příkladem může být použití kopírky nebo čištění stroje.

Standard údržby

  • Co se musí udržovat nebo čistit nebo obojí? Jaké nástroje by se měly používat? Kdo je za to zodpovědný? Jak často je údržba potřeba? Toto všechno i více můžete jasně stanovit v našem formuláři Standard údržby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady nástrojů
Formát: ZIP

DC VISION je týmem specialistů na budování unikátních organizačních soustav řízení a inovačního myšlení. Jsme tým s globálním dosahem a lokální implementací. Prestižní poradenské firmy jsou standardně tajemné jako hrad v Karpatech, všechny jejich „kuchařky“ jsou nedostupné a bez velké investice do jejich poradenských služeb se k jejich „kuchařkám“ nedostanete. My se nebojíme poskytnout naše „kuchařky“ za symbolické ceny, abyste si pak případně nekupovali naše manažerské a poradenské služby jako zajíce v pytli.

Neprodáváme klientům jen „manažerské kuchařky“, my umíme „vařit“ a učíme to i ostatní

Zlepšete růst a efektivitu své organizace využitím manažerských služeb a knihovny DC VISION obsahující řadu publikací, prezentací, formulářů a šablon. Naše nástroje jsou obdobného kalibru jako ty, které produkují špičkové poradenské firmy pro management, jako jsou McKinsey, BCG, Bain či Accenture. Šablony a nástroje vyvinuli a upravili zkušení manažeři a konzultanti DC VISION s více než 20-ti letou praxí, působící dnes ve světových korporacích LEGO, GCE, Bugaboo, Alberthein, SIEMENS, VW LEASING a dalších.

DC VISION je členem globální sítě inovačních firem BCon a aktivním členem Nadace ZET.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení