Projekty v agilním živém prostředí

Značka: DC VISION

Projekty v agilním živém prostředí, aneb management v éře dramatických turbulencí. Lean již nestačí, inovace jsou běh na dlouhou trať, proč, jak a co řídit, aby byla firma úspěšná v době dramatických nárůstů cen energií, materiálů a kolabujících globálních dodavatelských řetězců. 

Dostupnost Digitální produkt - můžete mít už dnes
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Kód: 183
690 Kč –43 % 390 Kč
Projekty v agilním živém prostředí
Značka: DC VISION
Snímek obrazovky 2021 11 28 v 16.18.02
Tip
Doprava zdarma 690 Kč –43 %

#1 v kvalitě
Národní cena kvality ČR

#2 v kontextu
unikátní organické soustavy řízení

#1 ve sdílení
sdílíme naše manažerské kuchařky

#1 v obsahu
Jsme autory know-how

Agilita je klíčem pro dosažení konkurenceschopnosti v globální ekonomice v posledních letech. Prezentace obsahuje základních 7 doporučení pro řízení projektů. Projektové portfolio musí být řízeno jako živý organizmus. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prezentace
MS PowerPoint: PPTX

DC VISION je týmem specialistů na budování unikátních organizačních soustav řízení a inovačního myšlení. Jsme tým s globálním dosahem a lokální implementací. Prestižní poradenské firmy jsou standardně tajemné jako hrad v Karpatech, všechny jejich „kuchařky“ jsou nedostupné a bez velké investice do jejich poradenských služeb se k jejich „kuchařkám“ nedostanete. My se nebojíme poskytnout naše „kuchařky“ za symbolické ceny, abyste si pak případně nekupovali naše manažerské a poradenské služby jako zajíce v pytli.

Neprodáváme klientům jen „manažerské kuchařky“, my umíme „vařit“ a učíme to i ostatní

Zlepšete růst a efektivitu své organizace využitím manažerských služeb a knihovny DC VISION obsahující řadu publikací, prezentací, formulářů a šablon. Naše nástroje jsou obdobného kalibru jako ty, které produkují špičkové poradenské firmy pro management, jako jsou McKinsey, BCG, Bain či Accenture. Šablony a nástroje vyvinuli a upravili zkušení manažeři a konzultanti DC VISION s více než 20-ti letou praxí, působící dnes ve světových korporacích LEGO, GCE, Bugaboo, Alberthein, SIEMENS, VW LEASING a dalších.

DC VISION je členem globální sítě inovačních firem BCon a aktivním členem Nadace ZET.