Projekty v agilním živém prostředí

Značka: DC VISION

Projekty v agilním živém prostředí, aneb management v éře dramatických turbulencí. Lean již nestačí, inovace jsou běh na dlouhou trať, proč, jak a co řídit, aby byla firma úspěšná v době dramatických nárůstů cen energií, materiálů a kolabujících globálních dodavatelských řetězců. 

Dostupnost Digitální produkt - můžete mít už dnes
Můžeme doručit do:
17.5.2022
Kód: 183
690 Kč
Projekty v agilním živém prostředí
Značka: DC VISION
Snímek obrazovky 2021 11 28 v 16.18.02
Tip
Doprava zdarma

#1 v kvalitě
Národní cena kvality ČR

#2 v kontextu
unikátní organické soustavy řízení

#1 ve sdílení
sdílíme naše manažerské kuchařky

#1 v obsahu
Jsme autory know-how

Agilita je klíčem pro dosažení konkurenceschopnosti v globální ekonomice v posledních letech. Prezentace obsahuje základních 7 doporučení pro řízení projektů. Projektové portfolio musí být řízeno jako živý organizmus. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prezentace
MS PowerPoint: PPTX

DC VISION je týmem specialistů na budování unikátních organizačních soustav řízení a inovačního myšlení. Jsme tým s globálním dosahem a lokální implementací. Prestižní poradenské firmy jsou standardně tajemné jako hrad v Karpatech, všechny jejich „kuchařky“ jsou nedostupné a bez velké investice do jejich poradenských služeb se k jejich „kuchařkám“ nedostanete. My se nebojíme poskytnout naše „kuchařky“ za symbolické ceny, abyste si pak případně nekupovali naše manažerské a poradenské služby jako zajíce v pytli.

Neprodáváme klientům jen „manažerské kuchařky“, my umíme „vařit“ a učíme to i ostatní

Zlepšete růst a efektivitu své organizace využitím manažerských služeb a knihovny DC VISION obsahující řadu publikací, prezentací, formulářů a šablon. Naše nástroje jsou obdobného kalibru jako ty, které produkují špičkové poradenské firmy pro management, jako jsou McKinsey, BCG, Bain či Accenture. Šablony a nástroje vyvinuli a upravili zkušení manažeři a konzultanti DC VISION s více než 20-ti letou praxí, působící dnes ve světových korporacích LEGO, GCE, Bugaboo, Alberthein, SIEMENS, VW LEASING a dalších.

DC VISION je členem globální sítě inovačních firem BCon a aktivním členem Nadace ZET.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení